Urbumu remonts

Dziļurbumi ūdenim un to tehniskā apkalpošana.

Mēs sniedzam sekojošus pakalpojumus: ūdens attīrīšana dziļurbumos, dziļurbumu tīrīšana, cauruļvadu aizsērēšana, cauruļvadu remonts, dziļurbumu restaurācija, reanimācija un cauruļvadu attīrīšana.

Nelielu ūdens ieguves urbumu ierīkošanu (spices, filtru akas)
Dziļu ūdens urbumu ierīkošanu
Dziļurbumu kapitālo remontu, skalošanu un nepieciešamo remontu

Ūdens ieguves urbumu ierīkošana

Mēs piedāvājam dziļurbumu uzstādīšanu: privātmāju, vasarnīcu, kotedžu īpašniekiem
Dziļurbuma konstrukciju nosaka tādi faktori kā: platības hidroģeoloģiskie apstākļi, uzdotais ūdens ņemšanas apjoms un urbšanas metode. Pēc dziļuma urbumi dalās divās daļās: dziļos urbumos (dziļurbumi, artēziskie urbumi) un seklos urbumos (spices, filtra akas).
Seklu ūdens ieguves urbumu ierīkošana tiek veikta uz smilšu kāpu ūdens nesējslāņiem, kuru dziļums sastāda no 7 līdz 30 metriem. Urbuma apvalkcaurule tiek veidota no caurulēm kuru diametrs ir no 40 mm līdz 125 mm, caurules galos ir savienotas ar vītni vai muftu vai dažkārt tiek metinātas. Filtrs sastāv no perforētas tērauda vai plastmasa caurules, kura ir apvilkta ar gludu sietu, no apaļa misiņa vai nerūsējošā tērauda stieples.
Dziļu ūdens ieguves urbumu ierīkošana tiek veikta uz kaļķakmens, dolomīta vai smilšakmens ūdens nesējslāņiem, šo dziļurbumu dziļums sastāda vairāk par 30 m. Šāda veida dziļurbumus veic ar rotora sistēmām un mobilām iekārtām kā arī tiek izmantota speciāla urbšanas duļķe. Par filtru šādai sistēmai kalpo pats iežu slānis.
Seklu ūdens ieguves urbumu ierīkošana: šāda veida urbumiem ir lēni ražošanas tempi un šaurs pielietošanas spektrs kā likums, ūdens no tādiem urbumiem ir derīgs laistīšanas vajadzībām, bet mazāk derīgs saimniecībā vai priekš dzeršanas, tādēļ ka augšējais ūdens nesējslānis bieži ir piesārņots ar gruntsūdeņiem un lietus ūdeņiem. Ūdens sūknēšana tiek veikta ar dziļumsūkņiem.

Artēziskie urbumi.

Šo urbumu ražošanas ātrums sastāda vairāk nekā 1m3/stundā. Ūdens sūknēšana tiek veikta ar centrbēdzes sūkņiem, kuri tiek ražoti: Krievijā, Moldovā, Vācijā (Grundfos), Itālijā (Lowara), sūkņu diametrs sastāda 7.6-10.2 centimetrus.
Pirms dziļurbuma uzstādīšanas patērētājam vajag licenci, kura dod tiesības izmantot zemes dzīles un urbšanas atļauju.
Gruntsūdens pieejamības gadījumā, caururuļvada brīvgala veidojums var tikt izveidots metāliskā kesonā, kas savukārt izslēdz ūdens piesārņošanos dēļ virszemes un gruntsūdeņiem kā arī pasargā – caurules no aizsalšanas ziemā.

 

Saņemt ātru konsultāciju
Ja jums ir nepieciešams izurbt dziļurbumu jeb veikt potenciāla dīķa, akas vai dziļurbuma ģeoloģisko izpēti, uzticiet šo darbu mūsu profesionālai komandai.
Saņemt ātro atbildi