Dziļurbumi

Vidzemes ūdens kompānijas ilggadēja un veiksmīga atrašanās tirgū, garantē, plašu izvēles klāstu un augstu piedāvāto pakalpojumu kvalitāti klientiem.

Mūsu kompānijā strādā speciālisti, kas palīdzēs izvēlēties visoptimālāko variantu tieši Jums kā arī palīdzēs samazināt ūdensapgādes avota urbšanas un montāžas tēriņus. Vidzemes ūdens veic visus nepieciešamos darbus, kas ir saistīti ar autonomo ūdens apgādes sistēmu uzstādīšanu ārpilsētu mājām (dziļurbumi zem ūdens, dziļurbumu sūkņu uzstādīšanu un automātisko iekārtu uzstādīšana, ūdensvadu likšana līdz dzīves vietai).

Vidzemes ūdens piedāvā, pēc dziļurbuma uzstādīšanas speciālu garantiju programmu, kura attiecās gan uz atsevišķiem mezgliem un agregātiem, gan arī uz visu ūdens apgādes sistēmu kopumā; kā arī mēs Jums nodrošināsim ar augstas kvalitātes tehniskajiem pakalpojumiem. Viss augstāk minētais kalpos par garantu tam, ka Jūsu mājoklis tiks apgādāts ar kvalitatīvu ūdeni ilgus gadus. Īstenojiet savu sapni par tīru un svaigu ūdeni! Priekš tam nav tālu jābrauc, Vidzemes ūdens atbrauks pie Jums, jo strādājam lielākajā Latvijas teritorijā. Vēršoties pie mūsu speciālistiem, Jūs saņemsiet izsmeļošu informāciju par jebkuru tieši Jūs interesējošo jautājumu kā arī varēsiet noformēt pasūtījumu uz dziļurbuma uzstādīšanu.

 

Saņemt ātru konsultāciju
Ja jums ir nepieciešams izurbt dziļurbumu jeb veikt potenciāla dīķa, akas vai dziļurbuma ģeoloģisko izpēti, uzticiet šo darbu mūsu profesionālai komandai.
Saņemt ātro atbildi