Ūdens apgāde

 

Ārpilsētas dzīvojamās mājas ūdensapgādes sistēma –  ir galvenais jautājums priekš ārpilsētas nekustamo īpašumu saimniekiem, un priekš daudziem autonoma ūdens apgādes sistēma ir vienīgais risinājums.

Pieaug ārpilsētas kotedžu ciematu skaits, un centralizētais tīkls nespēj apgādāt visus ciematus ar nepieciešamo ūdeni, tādēļ ūdens apgāde ir aktuāls jautājums priekš ārpilsētas nekustamo īpašumu saimniekiem. Autonoma ūdens apgādes sistēma dod iespēju būt neatkarīgam no pilsētas ūdens apgādātāja; jebkurā laikā Jūs būsiet drošs, ka Jums būs pieeja pie aukstā ūdens, kura avots ņem savus pirmsākumus dziļi zem zemes, neatkarīgi no tā vai ūdens tiek piegādāts pa aku vai pa artēzisko urbumu.
Papildus priekšrocība decentralizētai jeb sadalītai ūdens apgādes sistēmai ir tāda, ka piegādājamais ūdens atbilst visiem rādītājiem un normām, Jūs lietosiet uzturā absolūti tīru un svaigu ūdeni.

 

Saņemt ātru konsultāciju
Ja jums ir nepieciešams izurbt dziļurbumu jeb veikt potenciāla dīķa, akas vai dziļurbuma ģeoloģisko izpēti, uzticiet šo darbu mūsu profesionālai komandai.
Saņemt ātro atbildi